Randki w trakcie podróży

Randki w trakcie podróży

Podczas częstego podróżowania w pojedynkę – zarówno tego wynikającego z pasji i chęci poznawania nowych miejsc, czy obowiązków służbowych wymagających częstych delegacji – możesz czasami czuć się samotnie. Jak poradzić sobie z tą niedogodnością? Jednym ze sposobów jest… umawianie się na randki podczas podróży!

Nie musisz od razu znaleźć miłości swojego życia (aczkolwiek kto wie…?). Nawet jednorazowa randka może być okazją do przyjemnego spędzenia z kimś czasu i zabicia poczucia samotności. Dlaczego zatem nie spróbować?

Randka z osobą z innego miasta – ustalcie swoje oczekiwania

Umawianie się z kimś z innego miasta może być ekscytującym, romantycznym i pełnym przygód doświadczeniem. W końcu już nawet „zwykłe” randki, zwłaszcza z nieznajomymi osobami, potrafią wywołać sporo iskrzących emocji, a spotkanie z osobą z innej miejscowości dodaje do tego dodatkowego smaczku. Często sprawia też, że randka jest o wiele bardziej luźna, a ludzie bardziej otwarci. Jeżeli nie przypadniecie sobie do gustu, to nie istnieje ryzyko, że potem wpadniecie przypadkiem na siebie mieście i będzie niekomfortowo! Można więc sobie pozwolić na nieco więcej w kwestii okazywania swojego charakteru czy mówienia o swoich zainteresowaniach.

Bardzo ważne jest jednak to, aby już na samym początku ustalić, Wasze oczekiwania są podobne. Może Ty chcesz jedynie spędzić z kimś przyjemny wieczór przy dobrej kolacji, odegnać towarzyszące w podróży poczucia samotności, a Twoja randka dopuszcza zaistnienie związku na odległość, jeżeli jej się spodobasz? Lepiej jest takie sprawy od razu ustalić, inaczej możecie się pożegnać w nieprzyjemnej atmosferze.

Jak umawiać się na randki podczas podróży?

Nikt oczywiście nie twierdzi, że umówienie się na randkę w podróży jest czymś łatwym. Przede wszystkim, trzeba znaleźć osobę chętną na takie spotkanie. Raczej nie będzie to ktoś, kto na randki chodzi głównie w celu znalezienia partnera do długotrwałego związku, bo związki na odległość mają swoje utrudnienia. Nie jest to jednak niemożliwe!

O wiele bardziej prawdopodobne jest jednak, że znajdziesz osobę zainteresowaną luźnym spotkaniem. Na przykład jednorazowym, a może po prostu przy okazjach, gdy w przyszłości będziesz przejazdem w jej mieście. Jak jednak znaleźć taką osobę? Najlepiej jest skorzystać z portali randkowych! Możesz tam znaleźć osoby z konkretnych miast i wysłać do nich wiadomości z pytaniem, czy nie dotrzymają Ci towarzystwa w trakcie Twojego pobytu.

Takich portali jest jednak całkiem sporo. Jak wybrać ten, z którego najlepiej skorzystać? Nic skomplikowanego – sprawdź ranking portali randkowych i przeczytaj recenzje poszczególnych serwisów. Warto zwłaszcza zwrócić uwagę, czy dany serwis randkowy nie specjalizuje się w umawianiu się na konkretny rodzaj randek. Na przykład portal Erodate idealnie nadaje się, jeżeli zależy Ci na bardziej pikantnych spotkaniach.

Randka i zwiedzanie za jednym zamachem!

Randka z osobą z innego miasta to także doskonały sposób na zwiedzanie nowego miejsca. Osoba, z którą idziesz na randkę na pewno doskonale zna swoje miejsce zamieszkania. Wie, które atrakcje są ciekawe, które lokale są warte odwiedzenia, a gdzie natomiast nie warto się wybierać. Nawet randka w postaci prostej pieszej wycieczki może okazać się bardzo interesująca . Towarzysząca Ci osoba może po drodze wskazywać interesujące budynki i zabytki.

Zwróć uwagę, że dowiadujesz się więcej nie tylko na temat miejsca, do którego zabrała Cię Twoja podróż, ale również o gustach, upodobaniach i zainteresowaniach własnie poznanej osoby, bo to one odbijają się w tym, dokąd Cię zabiera i na co najbardziej zwraca Twoją uwagę!

Nie bój się randkować w trakcie podróżowania!

Randki w podróży mogą być bardzo ciekawym doświadczeniem, dzięki którym zwiedzanie nowych miejsc będzie o wiele bardziej ekscytującym przeżyciem. W ten sposób o wiele łatwiej zniesiesz też częste delegacje zawodowe do odległych miast, jeżeli jesteś singlem. Nieważne, czy efektem będzie przyjemny, zasadniczo koleżeński wieczór, zmysłowa noc, czy początek poważnego związku – poznawanie nowych osób zawsze wzbogaci Twoje życie!